FOTOGALERIE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2019

14. 06. 2019

16.5. 2019 u nás ve Slavkově proběhl den otevřených dveří. Nyní, s odstupem času Vám přinášíme fotogalerii z celého dne tak jak jej optikou zachytil fotograf Lukáš Král a jeho bratr Martin.
Po přivítání a úvodním slově ředitele p.Linharta následovala velice zajímavá a poučná přednáška pana prof. Ing. Zdeňka Žaluda, Ph.D.o SUCHU v rámci zemědělství. 
Po přednášce jste se mohli občerstvit kvalitní gastronomií z místní restaurace Na Hradbách. Následně vystoupili produktmanageři jednotlivých produktů v rámci našeho zastoupení značek CLAAS, VADERSTAD a GERINGHOFF. Dále pak Libuše Karlínová z ERSTE LEASING seznámila návštěvníky s novinkami a akčními balíčky financování strojů.
Po živé diskusi následovalo vyhlášení tomboly a předání cen od našich milých hostesek.
Bylo příjemné s Vámi hovořit a diskutovat o technice, Vašich problémech a o výhledu na další sezónu.
Na volné venkovní ploše jste mohli shlédnout a vyzkoušet vystavenou novou i použitou techniku CLAAS, VADERSTAD a GERINGHOFF, případně se ve venkovním stánku dozvědět více o emisních normách, čištění filtrů pevných částic a také o měření výkonu přes vývodovou hřídel pro diagnostické potřeby při opravách motorů.

CELOU FOTOGALERII NALEZNETE ZDE:  https://www.facebook.com/pg/SvetKombajnu.cz/photos/?tab=album&album_id=1111760195614275&__tn__=-UC-R

Velice nás potěšil obrovský zájem o akci navzdory rannímu deštivému počasí ! 
Děkuji Vám za celý tým Světkombajnu.cz - AGRI-TECH, Tomáš Knop.